Sme najväčšia predajňa s kachliarskym sortimentom v Bratislave

Naša firma sa už od roku 1996 špecializuje na stavbu kozubov. V roku 1997 sme otvorili predajné a skladové priestory v Bratislave  a v roku 2007 sme sa presťahovali do novootvorenej predajne v križovatke ulíc Svornosti a Mramorová, oproti predajni Baumax v Podunajských Biskupiciach. Rozšírili sme sortiment predaja a služieb a snažíme sa o kompletné uspokojenie potrieb zákazníka v oblasti vykurovania tuhým palivom v modernom štúdiu.

Ponúkame a držíme na sklade široký sortiment materiálov a krbových vložiek.

Prísť ku nám a nakúpiť krbovú vložkubiokrbdymovodyizolácieakumulačný materiál,rozvody tepla, prípadne reguláciu horenia či „kohúta“ na komín je len na Vašom výbere.

A to všetko vo veľmi dobrých cenách o čom sa môžete ľahko presvedčiť. Postaviť kozub ako dielo, ktoré harmonizuje s interiérom, ktoré dodá teplo kde je ho treba,  ktoré je nie len krásne a plne funkčné, ale aj bezpečné, to je práca pre skúseného odborníka.

My sa o toto hrdé pomenovanie snažíme už 17 rokov. Naša firma absolvuje odborné školenia nie len u nás, ale aj v Rakúsku, Nemecku a Taliansku.

V roku 2006 majiteľ firmy absolvoval kachliarsky učebný odbor pre SOU Košice, ktorý bol obnovený po vyše 50 ročnej prestávke.Sme držiteľom odbornej spôsobilosti v odbore kachliarstvo a členom Cechu kachliarov Slovenska, ktorý je zároveň aj členom medzinárodnej org. VUEKO.

Selektujeme výrobcov a dodávateľov akonáhle príde k problému v neprospech zákazníka či už kvalitou, alebo reklamačným prístupom, tohto výrobcu vylučujeme z našej ponuky. Ponúkame takisto aj 3D vizualizáciu Vášho budúceho krbu.

Tešíme sa že aj vy sa stanete užívateľom jedinečného a originálneho diela naprojektovaného pre Vás.